Dieta Otto Horáka w 2021 roku

Dieta dr. Otto Horáka to świetny pomysł na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, czyli dodatkowych kilogramów, a także odkwaszenie i odżywienie organizmu.

Dla dobrego zdrowia warto zadbać o odpowiednie parametry naszego organizmu. Naprzeciw temu wychodzi właśnie dieta dr. Otto Horáka. Dzięki niej pozbędziemy się np. podniesionego ciśnienia, podwyższonego tętna, objawów alergicznych i duszności.

W kontekście naszego zdrowia to już wiele, natomiast dodatkowo warto pozbyć się zbędnej nadwagi czy zakwaszenia organizmu, już po 35 roku życia, by w przyszłości uniknąć chorób niepożądanych, takich jak zawał serca czy wylew.

Do pozytywnych aspektów tej diety zaliczają się zbilansowane posiłki na bazie naturalnych produktów żywnościowych, połączone ze sztuką ich przygotowania.

Tworzeniu konkretnych dań możemy się przyjrzeć i wdrożyć je do swojego codziennego programu żywienia. Wyniki można zauważyć już po krótkim, 7- lub 14-dniowym czasie.

Zarówno odpowiednie odżywianie, ruch, jak i dawka kapsułek firmy LR Health & Beauty Systems GmbH w postaci tzw. siary bydlęcej, probiotyku oraz innych minerałów powodują, że uzyskujemy lepsze PH moczu, dobre samopoczucie i wspaniałą kondycję.

Lesko.info