Regulamin

Regulamin dotyczy umieszczania ogłoszeń w dziale Ogłoszenia Lesko.info

 1. Dodane i opublikowane treści/ogłoszenia są automatycznie częścią Lesko.info.
 2. Lesko.info nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych ogłoszeń.
 3. Dodawanie ogłoszeń kosztuje 125 zł brutto na okres do 7 dni
 4. Dodawanie ogłoszeń premiowanych, może być płatne.
 5. Uprasza się o sprawdzenie treści ogłoszenia przed jego zatwierdzeniem. Ogłoszeń nie można edytować samodzielnie. Edycję ogłoszenia można zlecić Redakcji na adres e-mail: marketing@lesko.info
 6. Zabrania się umieszczania ogłoszeń z reklamą, linkami do innych serwisów www o tematyce zbieżnej z Lesko.info.
 7. Zabrania się dodawania ogłoszeń o tej samej treści w różnych kategoriach.
 8. Treść ogłoszenia powinna być zgodna z kategorią do której ogłoszenie zostało dodane.
 9. W przypadku ogłoszeń kupię/sprzedam/zamienię – zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.
 10. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń/materiałów o charakterze towarzyskim z podtekstem erotycznym oraz ogłoszeń/materiałów o treści naruszających prawo lub dobre obyczaje obowiązujące w Polsce.
 11. Redakcja Lesko.info zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.
 12. Reklama główna: umieszczenie banerów: 728x90px, 320x100px, 468x60px – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: marketing@lesko.info – 736-771-310

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.