Zbieramy na USG dla zwierząt Bieszczadzkich

Pani Iwona Ryłko wykonuje swój zawód z powołania, jej misją jest pomaganie naszym czworonogom. Wesoła, otwarta z dużym sercem dla ludzi i zwierzaków.

Chcieliśmy się odwzajemnić za dobroć którą daje naszym zwierzakom i pomóc przy zbiórce na ultrasonograf, który ułatwi pracę Pani Iwonie. Aparat USG jest drogim sprzętem jednak w dzisiejszych czasach należy do podstawowego wyposażenia gabinetów weterynaryjnych i tego tam brakuje. Prosimy o wsparcie Pani Iwony choć drobną wpłatą.

Dzięki:)

https://zrzutka.pl/thhws3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.