Taki mamy klimat

Bez wątpienia rozwój techniki przyczynił się do efektu globalizacji świata a tym samym na zmianę klimatu. Porównując życie naszych przodków a współczesny styl życia, widzimy ogromne zmiany.

Przede wszystkim człowiek dziś zapomniał o tym, że nasze istnienie współzależy od przyrody, która nas otacza.

Nie potrafimy już tak dbać o naturę jak nasi pradziadowie, obecnie liczy się pieniądz i dla niego jesteśmy gotowi poświęcić wiele z otaczającego nas świata.

Narzekamy na zmiany klimatu nie dostrzegając, że są to jedynie efekty często naszych bezmyślnych decyzji czy zwykłej chęci zysku.

A przyroda daje nam wyraźne znaki takie jak: burze z silnymi wiatrami, pożary, susze, podnoszenie się poziomu wód czy znacznie szybsze i łatwiejsze rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych- czego jesteś świadkami właśnie dziś.

Tylko rozsądna polityka i uświadomienie ludziom jak ważne jest by dbać o klimat może spowodować, iż te przykre konsekwencje w pewnym stopniu zostaną zniwelowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.