Wystawa „Dawne Lesko”

Wakacje to idealny moment, aby w wolnej chwili zagłębić się w historię naszego miasta, poznać jego dawnych mieszkańców, ich obyczaje i życie codzienne. Teraz jest do tego wspaniała okazja.
Wystawa „Dawne Lesko”Zapraszamy do leskiej synagogi, gdzie czeka na Państwa wystawa „Dawne Lesko”. Poznajcie dzieje naszych przodków. Przekazywanie z pokolenia na pokolenie losów lokalnej społeczności oraz informacji o rozwoju okolicy, w której żyjemy jest ogromnie ważne dla zachowania naszej tożsamości, dlatego też staramy się ciągle eksponować zebrane materiały pokazujące dziedzictwo Leska, ale i całej gminy.

Mamy nadzieję, że prezentowane materiały będą dla każdego ciekawą lekcją historii.

Źródło: UMiG Lesko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.