Spotkane z europosłem Bogdanem Rzońca

Po zeszłotygodniowej wizycie marszałka Marka Kuchcińskiego w Lesku przyszła pora na spotkanie z europosłem Bogdanem Rzońca.

W dniu 21.06.2020r. ( Niedziela ) o godzinie 14.00 ( przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7 w Lesku ) europoseł Bogdan Rzońca przypomniał,

że reprezentacja Polski na płaszczyźnie Unii Europejskiej oraz współpraca rządu z prezydentem ubiegającym się o reelekcje kontynuowana jest na najlepszym od lat poziomie.

Europoseł Bogdan Rzońca zwrócił uwagę, że to prezydent Donald Trump zainicjował wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych w związku z przesunięciem wojsk NATO z Niemiec do Polski.

Europoseł podkreślił, że prezydent Andrzej Duda wybrany ponownie na II kadencje zapewni bezpieczeństwo narodowe w sytuacji pandemii koronawirusa.

Ponowny wybór prezydenta Andrzeja Dudy umocni kontynuowanie przyjaznej polityki pomiędzy Polską a USA.

Europoseł potwierdził, że programy „Polski Plus” są tak samo istotne jak polityka wsparcia min. „Bieszczadzkiej Turystyki”   dla utrzymania polityki w kierunku stabilności Państwa.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.