Usługi ogólnobudowlane „Raf House”

Usługi ogólnobudowlane Raf House. Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej, z naciskiem na trwałe i estetyczne wykończenia ogrodu. Nasz skład budowlany mieści się w Długiem przy ulicy Sanockiej 313.

Usługi ogólnobudowlane. O-Nas

 

Wykonujemy ogrodzenia wyróżniające się najwyższą jakością, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.
Układamy kostkę brukową, krawężniki, obrzeża i palisady,  które służą jako budulec powierzchni utwardzonych oraz elementy konstrukcyjne małej architektury.

Wykonujemy także prace ogólnobudowlane. Zapraszamy do składu budowlanego Raf House

Jesteśmy firmą wielowymiarową. Poza świadczeniem usług budowlanych sprzedajemy między innymi kruszywa. Zapewniamy, że mamy ich duży wybór, gdyż oferujemy piasek, kliniec, żwir i tłuczeń.

Wykonujemy wiele prac remontowych, budowlanych oraz dekoracyjnych. Wszystko dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszych pracowników. Dzięki temu Wy — nasi Klienci dostajecie najlepsze z możliwych do uzyskania usług.

https://www.rafhouse-materialy.pl/o-nas

Jak widać, oferujemy szeroki zakres usług ogólnobudowlanych.

https://www.rafhouse-materialy.pl/

 

Usługi ogólnobudowlane. Kostka Brukowa

Oferujemy sprzedaż kruszyw budowlanych. Wszystkie cechują się tym, że są wytrzymałe i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Mają odpowiedni stopień wilgotności oraz są mrozoodporne.

Sprzedajemy materiały budowlane, kruszywa, piaski, żwiry, cement, piasek kwarcowy, krawężniki, obrzeża, palisady, ogrodzenia. Mamy w ofercie produkty najwyższej jakości !

Jeśli potrzebujesz kruszyw, dzięki którym prace budowlane ruszą do przodu, zachęcamy do zakupu.

https://www.rafhouse-materialy.pl/kruszywa

 

Usługi ogólnobudowlane. Kruszywa

Zamów u nas mur oporowy, którego budowa przypomina układanie klocków. To konstrukcja, która składa się z dużych, ciężkich bloczków betonowych zbliżonych kształtem do popularnych klocków.

To rodzaj bardzo trwałego muru, który można wybudować bez użycia zaprawy lub spoiw. Wszystko dzięki wypustkom i wpustom na bloczkach.

http://kostkapater.pl/produkty/dla-przemyslu/mur-oporowy/

Usługi ogólnobudowlane. Mur Oporowy

Działamy w branży budowlanej i nasi stali Klienci dobrze to wiedzą. Chcielibyśmy, byś teraz także i Ty był tego świadomy. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy i instytucje.

Specjalizujemy się w estetycznych wykończeniach ogrodów. To między innymi wykonawstwo ogrodzeń najwyższej jakości.

https://www.rafhouse-materialy.pl/

Usługi ogólnobudowlane. Ogrodzenie

Obrzeża trawnikowe to nie to samo co krawężniki, choć spełniają podobną funkcję. Obrzeża bardziej przypominają ramę artystycznej kompozycji, którą stanowi w tym przypadku trawnik. To delikatne przejście między chodnikiem a trawą.

Kupić u nas można obrzeża trawnikowe w różnych kolorach.

https://www.rafhouse-materialy.pl/obrzeza-krawezniki-i..

Usługi ogólnobudowlane. Obrzeża trawnikowe

Działaki lub budynki plus za dużo wód gruntowych nie równa się nic dobrego. Dlatego też zapewniamy odwodnienia i drenaże. W naszych zleceniach nie może zabraknąć w nich odwodnienia liniowego nawierzchni.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Adres
RAF HOUSE SERVICE RAFAŁ PATRYLAK
SANOCKA 313, DŁUGIE
38-530 ZARSZYN

Godziny otwarcia
PN – PT: 7:00 – 17:00
SO: 7:00 – 13:00

Adres e-mail
rafhousepatrylak@gmail.com

Telefon
+48 503 605 005
+48 536 441 881

Lesko.info