Piłka nożna w Lesku

Piłka nożna Lesku. Niedziela, 16 kwietnia 2023 r. Stadion ul. Bieszczadzka 4, 38-600 Lesko. Spotkanie: Sanovia Lesko vs Orzeł Bażanówka

Kolejka 15. Klasa A, sezon: 2022/2023 – grupa: Krosno I.  Mecz: Sanovia Lesko vs: Orzeł Bażanówka  5-1. Gole: 3-Gracjan Solarski, 1-Patryk Latusek 1-Marcin Czenczek

Drużyna gospodarzy, po zimowej przerwie, w swoim pierwszym spotkaniu ligowym na własnym boisku,  już w pierwszej połowie potrafiła prowadzić 2-0.

W drugiej połowie meczu drużyna gości strzeliła jedną bramkę, która otworzyła kontakt z remisem. Dalsze losy spotkania zdecydowanie leżały po stronie Sanovii Lesko.

Gospodarze po strzale kolejnych trzech bramek, w drugiej połowie meczu,  zdecydowanie wygrywają z gośćmi 5-1.   Tym samym Sanovia Lesko umacnia się w tabeli A klasy, w sezonie 2022/2023, grupy Krosno I.