Piłka nożna – sekcja kobiet

Piłka nożna – sekcja kobiet. Niedziela, 14.04.2024 r. Stadion w Lesku. Fuks Sanovia Lesko 4-3 KKPN Iskra Brzezinka.

W dniu 14.04.2024 r. drużyna z Leska, Fuks Sanovia Lesko, spotkała się z Iskra Brzezinka. Pierwsze 45 minut spotkania zakończyło się wynikiem 0-0. Następnie podyktowany został rzut karny dla Leska.

Już kilka minut później to samo wydarzyło się ale po stronie gospodyń.  Obrona karnego tj. niewykorzystany rzut karny dla Brzezinki doprowadził do kontrataku i podwyższenia wyniku na 2-0.

Z mobilizowana drużyna z Brzezinki po serii trzech ataków na bramkę gospodyń doprowadziła do wyniku 3-2. Posypały się też dwie żółte kartki dla dziewczyn z Leska, jedna żółta dla Brzezinki i czerwona dla Leska.

W rezultacie gospodynie potrafiły, tuż przed gwizdkiem końcowym, doprowadzić najpierw do remisu 3-3, a później do wygranej 4-3.