Nowy Dom Krosno, Przemyśl, Jarosław

Nowy Dom Krosno, Przemyśl, Jarosław. Istniejemy na rynku od 1998r., specjalizujemy się w handlu i wykonawstwie przez 21 lat obecności na rynku zyskaliśmy renomę oraz uznanie i zaufanie klientów. Bogata oferta, dobrej jakości asortyment i fachowa obsługa sprawiają, że grono klientów ”NOWEGO DOMU” cały czas rośnie . WARTO DO NICH DOŁACZYĆ !

Nowy Dom Krosno, Przemyśl, Jarosław

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych doradców . Stale podnosimy nasze kwalifikacje i wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie wyboru pokrycia dachowego, stolarki okiennej, oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Przygotowujemy bezpłatne obmiary i kosztorysy pokryć dachowych oraz okien.

Oferta i usługi Nowy Dom :

Okna

Jeżeli szukacie Państwo okien, które będą gwarantowały dobrą izolację termiczną i akustyczną oraz zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom domu, to zachęcamy do zakupu okien w Krośnie.

Okna Nowy Dom Krosno

Dachy

Pokrycia dachowe i usługi dekarskie to jedna z gałęzi naszej działalności. Nowy Dom oferuje sprzedaż dachów w Krośnie i okolicach oraz prace związane z ich wykonaniem, wykończeniem i naprawą.

Dachy Krosno

Moskitiery

Moskitiery okienne to skuteczny sposób na ochronę pomieszczeń przed owadami. Drobne oczka siatki moskitier są tak zaprojektowane, by nie ograniczać widoku z okna. Dają komfort domu bez insektów, a dzięki szerokiej palecie kolorów można je tak dopasować do okien, by nie zaburzały ich designu.

Moskitiery Krosno

Brama garażowa

Brama garażowa to nieodłączny element każdego garażu. To właśnie ona zapewnia bezpieczeństwo, chroni pojazd oraz inne cenne przedmioty, które przechowują Państwo w garażu przed kradzieżą czy działaniem warunków atmosferycznych.

Brama garażowa Krosno

Drzwi:

Jednym z zadań, z którymi należy zmierzyć się podczas budowy domu lub remontu mieszkania, jest wybór drzwi. Jest to istotne, gdyż trafna decyzja przełoży się na to, czy drzwi będą trwałe, szczelne, ciche i energooszczędne. Decydując się na określony model zewnętrznych lub wewnętrznych drzwi w Krośnie warto sprawdzić, czy pasują one również do stolarki okiennej, a także np. bramy garażowej.

Drzwi Krosno
Rolety

Rolety pozwalają na kontrolowanie wpadającego do pomieszczenia światła, jednocześnie stanowią ozdobę okna. Zapewniają także prywatność i barierę przed wzorkiem sąsiadów. Oferujemy szeroką gamę wewnętrznych i zewnętrznych rolet w Krośnie w wielu wariantach kolorystycznych i sposobach montażu do wyboru, dzięki czemu z łatwością znajdziecie Państwo model pasujący do danej aranżacji.

Usługi dekarskie oraz stolarka okienna i drzwiowa

Usługi dekarskie na terenie Krosna i okolic realizujemy od 1998 r. Wykonujemy pokrycia dachowe i więźby. W naszej ofercie znajduje się także sprzedaż materiałów niezbędnych do obróbki dachów.

Kontakt
 
 
mapa polski
 

Siedziba

AL. JANA PAWŁA II 28, 38-460 KROSNO

 

Oddziały

PRZEMYŚL, ul. Jasińskiego 58

JAROSŁAW, ul. Pruchnicka 10b

 

Zadzwoń

 

Napisz