Festiwal „Country & Rock” w Lesku – Podsumowanie

Festiwal „Country & Rock” w Lesku okazał się sukcesem, przyciągając miłośników muzyki i motocykli z całego regionu. Dwudniowe wydarzenie zapewniło niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę dla wszystkich uczestników.

Dzień Pierwszy: 05.07.2024

Festiwal „Country & Rock” w Amfiteatrze Lesko rozpoczął się 5 lipca 2024 roku. Pierwszy dzień obfitował w muzyczne występy trzech zespołów, które przyciągnęły liczną publiczność:

 1. Seta – Zespół rozgrzał publiczność swoim energicznym występem.
 2. Alicja Boncol & Koalicja – Alicja Boncol wraz z zespołem zaprezentowała mieszankę klasycznego country i nowoczesnych brzmień, co spotkało się z entuzjastycznym odbiorem.
 3. Organek – Gwiazda wieczoru, Organek, zakończył pierwszy dzień festiwalu dynamicznym i pełnym emocji koncertem, który porwał publiczność.

Dzień Drugi: 06.07.2024

Drugi dzień festiwalu, 6 lipca 2024 roku, miał dwa wyjątkowe wydarzenia:

 • Zlot Motocykli i Pokaz Kaskaderski: W centrum Leska, na Rynku, odbył się zlot motocyklistów. W trakcie tego wydarzenia, publiczność mogła podziwiać imponujące pokazy kaskaderskie, które dostarczyły wielu wrażeń i emocji.
 • Festiwal „Country & Rock”: Drugi dzień festiwalu w Amfiteatrze Lesko kontynuował muzyczne atrakcje. Na scenie pojawiły się cztery zespoły, które zapewniły różnorodność stylistyczną i świetną zabawę:
  1. Piotr Bułas & Garage Folks – Zespół zagrał mieszankę rocka i folkowych brzmień, otwierając drugi dzień festiwalu.
  2. Maja Bogucka – Artystka zaprezentowała swoje utwory w klimacie country, zdobywając uznanie widzów.
  3. Droga Na Ostrołękę – Zespół porwał publiczność energetycznym występem, prezentując zarówno własne kompozycje, jak i covery znanych utworów.
  4. 4 Szmery – Gwiazda drugiego dnia, zespół 4 Szmery, zakończył festiwal mocnym rockowym akcentem, który na długo zapadnie w pamięć uczestników.

Pierwszy dzień : 05.07.2024 r.

Drugi dzień : 06.07.2024 r.

Lesko.info