Dziesiąte z rzędu zwycięstwo Sanovii na stadionie w Lesku

Stadion miejski w Lesku – aleja Jana Pawła II 1A. W dniu 31.10.2021 r., o godz. 13:00 rozpoczął się mecz gospodarzy przeciwko drużynie gości.

Nie zabraknie trzech kolejnych punktów w tabeli podczas dziesiątego z rzędu zwycięstwa gospodarzy nad drużyną gości w Lesku.

Sanovia Lesko

Sanovia Lesko, nawet po fatalnie wykonanym rzucie karnym w pierwszej połowie spotkania, wygrała dziś zasłużenie: 3-2 z drużyną gości: Zgoda Zarszyn.

W drugiej połowie spotkania wynik został podwyższony a bardzo szybka utrata dwóch bramek pod koniec meczu mogła udowodnić

dramaturgię dzisiejszego spotkania na stadionie w Lesku, w pogoni gości za wynikiem kontaktowym i remisem.

Aktualna tabela na dzień 31.10.2021 r. Klasa A 2021/2022, grupa: Krosno I

Tabela-Lesko

Poniżej pozostałe wyniki 12 – kolejki w dniach 30-31.10.2021 r.

LKS Czaszyn 3-3 LKS Pisarowce 31 października, 13:00

Dziękujemy gospodarzom i gościom za sportową rywalizacje oraz życzmy dalszych sukcesów piłkarskich w tabeli.

Źródło: logo Sanovia, tabela 90 minut, Lesko.info