Dzień Praw Zwierząt

W tym roku z okazji Dnia Praw Zwierząt (22 maja) Klub Gaja mówić będzie o potrzebie ochrony motyli i założy dla nich przyjazne zakątki.

Klub Gaja to jedna z najstarszych niezależnych organizacji pozarządowych zajmujących się ochroną środowiska naturalnego i prawami zwierząt w Polsce.

22 maja 1997 r. największa kampania obywatelska na rzecz  praw zwierząt w naszym kraju zorganizowana przez  „Klub Gaja zakończyła się sukcesem. Parlament uchwalił  ustawę o ochronie zwierząt, w której znalazł się przepis mówiący o tym, że „zwierzę nie jest rzeczą”

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.