Dzień Pielęgniarek i Położnych

Dwunasty maja 2020r. to:  „Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.”  Służbie medycznej dziękujemy za poświęcenie w walce o zdrowie i życie pacjentów.

W dobie epidemii koronawirusa nie każdy może pracować bezpiecznie. Problem dotyczy osób zatrudnionych w charakterze pielęgniarki i położnych.

Praca w której nie chodzi o samo wynagrodzenie finansowe ale o chęci niesienia pomocy innym to wyższa idea. W Polsce na dzień 12 maja odnotowano trzy zmarłe osoby w tym niebezpiecznym zawodzie.

W dniu 12 maja minister zdrowia Łukasz Szumowski złożył życzenia i podziękowania na Twitterze. I my składamy serdecznie wyrazy uznania i życzymy aby praca służby medycznej była nadal na bardzo dobrym poziomie.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.