Dzień Informatyka

W dniu 8 czerwca 2020r. obchodzimy ” Dzień Informatyka „. Informatyka to wiedza, która w dzisiejszym czasie cieszy się duża popularnością np. wśród młodych ludzi.

Wdrożenia wielu rozwiązań technologicznych oraz najnowsze produkty i  testowanie sprzętowe wskazują na przyszłościowy charakter podejścia do informatyki, która staje się niezbędna w funkcjonowaniu obecnej cywilizacji.

Wszystkim informatykom życzymy pogłębienia swoich zainteresowań oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.