Bricomarché Lesko

Bricomarché Lesko. Sieć supermarketów „dom i ogród” : Bricomarché. Sklep w Lesku, przy ul. Stawowej 17, otworzył się 13 grudnia 2023 r. Supermarket jest pierwszą placówką Bricomarché w tej miejscowości i drugą należącą do lokalnych przedsiębiorców, Magdaleny i Jakuba Zalewskich. Serdecznie Zapraszamy !

Powierzchnia sklepu w Lesku to 650 mkw. w części zamkniętej oraz 1000 mkw. ogrodu zewnętrznego. W szerokiej ofercie placówki, obejmującej łącznie 20 tys. referencji, klienci znajdą produkty m.in. z takich kategorii jak: ogród, dekoracje wnętrz i majsterkowanie.

Duża część dostępnych artykułów będzie pozyskiwana od lokalnych dostawców. Punkt oferuje możliwość realizacji zakupów na raty, prowadzi sprzedaż online z odbiorem towarów w sklepie lub poprzez zamówienie usługi transportu zakupionych produktów pod wskazany adres.

W trosce o środowisko, sklep w Lesku wyposażono w liczne rozwiązania ekologiczne, m.in. w panele fotowoltaiczne, zapewniając tym samym dostęp do przyjaznej dla środowiska energii i optymalizując efektywność energetyczną budynku.

Sklep Bricomarché w Lesku jest pierwszym punktem w tym mieście i drugim supermarketem Magdaleny i Jakuba Zalewskich, przedsiębiorców z długoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Dzięki unikatowemu modelowi biznesowemu Grupy Muszkieterów, angażującej niezależnych przedsiębiorców w struktury centralne grupy, małżeństwo bierze również aktywny udział w pracach na rzecz sieci.

– Nasza historia z Intermarché i Bricomarché sięga bardzo daleko. Moi rodzice od prawie 17 lat zarządzają sklepami pod pierwszym ze wspomnianych szyldów, natomiast ja, wraz z moją małżonką, od 6 lat prowadzimy Bricomarché w Sanoku. Wiemy, że zarządzanie biznesem ze wsparciem jednego z największych graczy w branży handlowej to gwarancja bezpieczeństwa, profesjonalnego wdrożenia w kluczowe know-how oraz cennego dzielenia się doświadczeniem. Do otwarcia kolejnego sklepu skłoniło nas kilka czynników. Przede wszystkim, w Lesku brakowało dobrze wyposażonego supermarketu z artykułami typu „dom i ogród”, więc cieszymy, że mogliśmy dotrzeć tu przed konkurencją – mówi Jakub Zalewski, właściciel sklepów Bricomarché w Lesku i w Sanoku.

Kontakt:

Sklep z narzędziami: Bricomarché
ul.Stawowa 17, 38-600 Lesko
tel: 515 277 073
E-mail: bricomarchelesko@gmail.com

Godziny pracy
 
poniedziałek
07:00 – 21:00
wtorek
07:00 – 21:00
środa
07:00 – 21:00
czwartek
07:00 – 21:00
Piątek
07:00 – 21:00
sobota
07:00 – 21:00
niedziela
10:00 – 18:00

 

Bricomarche Lesko

 

Źródło: https://muszkieterowie.pl, Lesko.info