Zostań w domu

Jeśli nie musisz nie wychodź z domu, nie lekceważ koronawirusa – Włosi popełnili ten błąd.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji wiec warto przypomnieć, że WHO oficjalnie ogłosiło pandemie (epidemia choroby zakaźnej w różnych środowiskach, na dużym obszarze w tym samym czasie).

Mimo to z powodu objaw przypominających te grypowe choroba koronawirusa jest często lekceważona, przez co dochodzi do kolejnych zakażeń.

Pamiętajmy o tym, iż żyjemy w społeczeństwie a nie na bezludnej wyspie. Nasze decyzje mają wpływ na innych a w tym przypadku dosłownie na życie osób nas otaczających.

Pokażmy światu, że jesteśmy narodem odpowiedzialnym i empatycznym, odstawmy nasze „ja” na drygi plan i stosujmy się do rządowych zaleceń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.