W niedzielne popołudnie, 20 stycznia 2019 r.

W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbył się Finał XVII – tej edycji Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę i Kartkę Świąteczną.


W zorganizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych w Hoczwi i Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych Gminy Lesko oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lesku. Do konkursu zgłoszono 46 prac, w tym: 21 szopek i 25 kartek świątecznych. Wysoki poziom prac, różnorodność technik, materiałów, pomysłowość sprawiły,
że komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców.
Ostatecznie przyznano cztery nagrody główne i trzy wyróżnienia, w kategorii: szopka, cztery nagrody główne, w kategorii: kartka świąteczna – kl. I-IV, cztery nagrody główne w kategorii: kartka świąteczna – kl. V-VIII.
Nagrody zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu wręczył
Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Pan Adam Snarski.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród poprzedziła,
nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia, część artystyczna przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej im. W. Pola w Lesku i Zespołu Szkół Samorządowych w Hoczwi. Zdjęcia : TU

BDK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.