Sporty ekstremalne tematem do zmian w Lesku

Dzięki bardzo dobrej współpracy z Automobilklub Stomil, Gmina Lesko może znaleźć się na rajdowej mapie naszego kraju.

Niedzielny OES był 5 Rundą Mistrzostw Galicji 2019, a zarazem jedną z rund Pucharu Automobilklubu z Dębicy. Pomysłodawcą tej imprezy jest pochodzący z Leska Łukasz Kamiński – pilot rajdowy reprezentujący barwy dębickiego klubu. Dziękujemy mu za szczególne zaangażowanie w organizację i promocję naszej gminy.

Gratulacje dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach, życzymy dalszych sukcesów i samych bezpiecznych przejazdów podczas kolejnych rajdów, a kibicom dziękujemy za bezpieczny doping na trasie.

Czytaj więcej : Kliknij TU

Źródło: UMiG Lesko

 

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.