Skwerek dla wszystkich

Mamy kolejną akcję związaną z głosowaniem, tym razem sprawa dotyczy inicjatywy postawienia na leskich Plantach placu zabaw oraz street workout.
Projekt nazywa się „Skwerek dla wszystkich”. Aby oddać głos należy wejść na stronę Herosi innowacyjności https://link.do/jmk31, zarejestrować się, znaleźć projekt pt. „Skwerek dla wszystkich” w kategorii do 50 tyś. zł. i zagłosować.

Skwerek dla wszystkich

Źródło: UMiG Lesko

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.