Nowy 2020 rok powitany w sercu Leska

Wśród atrakcji takich jak:  Teatr Ognia „Arche”  oraz występu zespołu  exMAANA, mieszkańcy Leska i nie tylko mogli przywitać nowy 2020r.

Lokalne zwyczaje przeżywania nocy sylwestrowych popularne są w prawie każdym mieście powiatowym.  Jak co roku Lesko i jego całe centrum stanęło na skraju starego i nowego roku. Wszystkim organizatorom i sympatykom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie.

 

Inne, kliknij: TU

 

Źródło Fot. : UMiG Lesko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.