Nagrody z okazji Dnia Nauczyciela

Nagrody z okazji Dnia NauczycielaZ okazji Dnia Nauczyciela Pani Barbara Jankiewicz – Burmistrz Miasta i Gminy Lesko wręczyła nagrody Nauczycielom za ich osiągnięcia w działalności oświatowej. Wyróżnieni zostali:

  • Barbara Zgłębicka – Dyrektor Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Lesku
  • Ireneusz Benewiat – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola
  • Jan Kowalski – Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Hoczwi
  • Robert Miszczak – Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Średniej Wsi.

W trakcie spotkania Pani Burmistrz podziękowała dyrektorom szkół, a za ich pośrednictwem wszystkim Nauczycielom i pracownikom oświaty za ich zaangażowanie i pomoc w realizacji zadań oświatowych w Gminie Lesko w trakcie sprawowania przez Nią funkcji burmistrza oraz zwróciła się z prośbą o wsparcie dla nowego gospodarza gminy.

Źródło, foto: UMiG Lesko

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.