„KRAFT – TANK” Grzegorz Pasławski, Lesko

Promocje na stacji Kraft Tank: 10 groszy zniżki na Benzynę Pb/95 od aktualnej ceny w dniu zakupu. 10 groszy zniżki na Olej Napędowy ON od aktualnej ceny w dniu zakupu. Zapraszamy !!!

Siedzibą „Kraft – Tank” Grzegorz Pasławski jest Lesko w województwie podkarpackim. Działalność firmy koncentruje się na branży Stacje paliw.

Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z „Kraft – Tank” Grzegorz Pasławski poprzez telefon: 669 238 613 .

Z przedstawicielem firmy „Kraft – Tank” Grzegorz Pasławski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 38-600 Lesko ul. Przemysłowa 8,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj] Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:

-stacja benzynowa
-stacja paliw lpg
-dystrybucja paliw
-przenośna stacja paliw
-stacja paliw sieciowa
-stacja paliw prywatna
-paliw stacje
-siec stacji paliw

MAPA z dojazdem> KLIKNIJ TU ( lub w zdjęcie )

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy „Kraft – Tank” Grzegorz Pasławski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Źródło: Kraft Tank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.