Koncert Kolęd w Jankowcach

W niedzielę 20 stycznia 2019 roku w Kościele Parafialnym w Jankowcach odbył się Noworoczny Koncert Kolęd „Dziecię nam się narodziło”.


Usłyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu chórów z Dekanatu Lesko:
– Sursum Corda – Średnia Wieś,
– Laudate Dominum – Średnia Wieś,
– Cantate Dominum – Lesko
– Baligród,
– Canto Amici – Jankowce. 
Organizatorem wydarzenia była parafia Jankowce-Glinne, która w ramach podziękowania przygotowała dla wykonawców pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski oraz Starosta Powiatu Leskiego Andrzej Olesiuk. W ich imieniu w koncercie uczestniczyli Sekretarz Gminy Lesko Magdalena Mazurkiewicz oraz Sekretarz Powiatu Leskiego Czesław Gawłowski.

UMiG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.