Dzień Kobiet 2020r.

Już w najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Kobiet.  Wszystkim Paniom składamy życzenia z okazji 8-go marca.

Coroczne święto przypadające obecnie 8 marca zostało zapoczątkowane 28 lutego w 1909 r. przez Socjalistyczną Partię Ameryki w odpowiedzi na zamieszki oraz strajki mające miejsce w Nowym Jorku.

Dzień Kobiet stał się dniem, w którym Panie, na co dzień zabiegane i dbające o bliskich mogą postawić siebie na pierwszym miejscu i zadbać o swoje potrzeby bez żadnych wyrzutów sumienia.

8 marca stwarza doskonałą okazję by podziękować Paniom za wszystko, co robią. Panowie postarajcie się, więc aby w tym tak wyjątkowym dniu nie przysparzać żadnych trosk swoim ukochanym Kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.