Chcemy być eko – rozstrzygnięcie konkursu

Chcemy być eko - rozstrzygnięcie konkursuDnia 27 września 2018 r. w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny w ramach grantu „ Chcemy być eko! ”.

W konkursie wzięły udział dzieci z grupy wiekowej 6 – 10 lat – uczniowie szkół podstawowych Gminy Lesko oraz wychowankowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Lesku.

Zgłoszone do konkursu prace były wykonane na wysokim poziomie, charakteryzowały się różnorodnością technik oraz dużą pomysłowością i ciekawym podejściem do tematu konkursu, tj. do ochrony środowiska. Z 56 prac konkursowych zostało nagrodzonych 20 prac.

Zakup zestawów plastycznych oraz nagród książkowych został sfinansowany ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Prace można obejrzeć do 12 października 2018 r. w Małej Galerii Bieszczadzkiego Domu Kultury Lesku. Zapraszamy.

Tekst: Maria Petka-Fundanicz. Foto: Zenon Martinger

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.