Zakład optyczny „OPTYK Paczkowski”

Zakład optyczny „OPTYK Paczkowski” przy ul. Traugutta 9 i przy ul. Lipińskiego 10 w Sanoku. Profesjonalna obsługa od 1996 roku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Badania optometryczne. W naszych gabinetach oferujemy pełny zakres badań okulistyczno – optometrycznych.

Badania okulistyczne mają na celu diagnozowanie i leczenie chorób oczu (np. jaskry, zaćmy, AMD) i obejmują między innymi: badanie dna oka, bezdotykowy pomiar ciśnienia gałki ocznej. Wzrok sprawdzany jest także pod kątem widzenia peryferyjnego, percepcji głębi i funkcjonowania mięśni odpowiedzialnych za ruch gałek ocznych.

Optyk Sanok

Dobór okularów i soczewek. Specjalizujemy się w badaniu pod kątem doboru okularów jak i soczewek kontaktowych. Odpowiednie procedury badania, minimalizują ryzyko błędu, a wykorzystanie różnorodnych testów sprawia, że badanie jest dokładniejsze i przyjemniejsze dla pacjenta.

Korekcja wad. Nie ograniczamy się tylko do czytania liter z tablicy. Postaw na nowoczesne metody badania i korekcji wad wzroku! Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowo dobrana korekcja jest gwarancją dobrego widzenia, dlatego też dbamy o to w sposób szczególny.

Optyk-Sanok

Kontakt:
13 464 90 77
ul. Traugutta 9
ul. Lipińskiego 10