Zostań E-redaktorem!

Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby sprawdzić się w roli E-redaktora portalu informacyjnego Lesko.info, do nawiązania nieodpłatnej współpracy z redakcją serwisu. Prowadzisz bloga o ciekawej tematyce związanej z naszym miastem? Jesteś związany z Leskiem lub z jego okolicami? Jesteś poetą lub artystą?

To propozycja, która poszerzy wachlarz Twoich umiejętności, oraz pozwoli na zdobyciu cennego doświadczenia, które na pewno zaowocuje w Twoim CV. Zapraszamy wszystkich, w szczególności uczniów, studentów, nauczycieli, pasjonatów historii, publicystyki, blogerów!

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.