Wielkie otwarcie Sanockiej Obwodnicy

Dzień 31 stycznia zostanie zapamiętany przez mieszkańców Sanoka. Właśnie tego dnia o godz. 11: 00 nastąpiło długo oczekiwane przez wszystkich uroczyste otwarcie obwodnicy.

Nowo powstały 7 kilometrowy odcinek trasy odciąży ruch w centrum miasta, wyprowadzając ruch tranzytowy na obszary poza miejskie. Rozwiązanie to ułatwi życie wszystkim kierowcą, którzy przemierzają tę drogę oraz znacząco wpłynie, na jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców Sanoka.

Inwestycja wpłynie na pozytywne postrzeganie Sanoka, jako miejscowości, która się rozwija a tym samym staje się atrakcyjnym miastem pod względem turystycznym.

Życzymy wszystkim kierowcą szerokiej drogi oraz czerpania samych pozytywnych wrażeń podczas przemierzania Sanockiej obwodnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.