USA kontra WHO

Stany Zjednoczone opuszczają WHO i kończą relacje z Światową Organizacja Zdrowia.

Prezydent Stanów Zjednoczonych twierdzi, że Chiny oszukały jego kraj. Dalsze restrykcje USA dotyczą min ZTE Corporation.

Donald Trump twierdzi, że WHO działa pod kontrolą Chińskiej Republiki Ludowej i nie radzi sobie z pandemią koronawirusa.

Przed Europą stanął trudny wybór pomiędzy poparciem stanowiska USA albo AZJI. Tymczasem w USA po śmierci 46 l. George’a Floyda wybuchły rozruchy.

W całym kraju toczą się zamieszki przeciwko dyskryminacji osób czarnoskórych i brutalności funkcjonariuszy. Prezydent Donald Trump postawił wojsko w stan gotowości. Pentagon nie wyklucza interwencji.

 

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.