Sylwester w Lesku. Muzyka, taniec i Transformers Led Robot Show – Tak leszczanie przywitali Nowy Rok.

Poniedziałek 31 grudnia 2018 na długo zostanie w pamięci mieszkańców Naszej Gminy, którzy licznie, całymi rodzinami świętowali przywitanie Nowego Roku na leskim rynku.


Wszystko za sprawą niesamowitego pokazu laserowo-ledowego jaki dali uczestnicy znanego programu telewizyjnego „Mam Talent”. Były wyrzutnie ognia, pirotechnika, konfetti i potężne światło do nieba. O dobrą muzykę podczas imprezy zadbał DJ Juri z Agencji Artystycznej EventArt z Krosna. To dzięki niemu mieszkańcy i goście przybyli w Bieszczady na sylwestra mogli bawić się już od godziny 20:00.

Mimo chłodnej aury pogodowej atmosfera była naprawdę gorąca. Dodatkowo każdy mógł zagrzać się przy ciepłej herbacie i grochówce.
Tuż przed północą życzenia zebranej publiczności złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Lesko, Sekretarz Gminy oraz Dyrektor Bieszczadzkiego Domu Kultury.


Burmistrz Adam Snarski życzył: Pomyślności w 2019 roku, samych sukcesów, zdrowia, miłości i rodzinnego szczęścia. By Nowy Rok przyniósł zmiany na lepsze, a wszelkie trudy i znoje przestały być bardzo ważnym elementem każdego dnia, by żyło się Państwu w tym naszym pięknym mieście godnie, spokojnie ale i radośnie, by spełniały się marzenia. Życzę jednak też abyśmy potrafili widzieć, rozglądać się dookoła siebie i pomagać słabszym i potrzebującym. Ja jako Włodarz Miasta będę czynił wszystko na co pozwala mi prawo i zasoby kasy miejskiej, ale też będę sięgał po wydawałoby się nieosiągalne. Tak jak obiecywałem. Abyśmy Wszyscy mogli być dumni ze swojej Małej Ojczyzny i szeroko rozgłaszać że żyjemy w jednym z piękniejszych miast w Polsce – w Lesku.

Tradycyjnie o północy odbył się pokaz sztucznych ogni. W niebo wystrzeliły setki kolorowych fajerwerków, które na tle miejskiego ratusza stworzyły wyjątkowy klimat.


Zdjęcia :

Link UMIG Lesko :

http://lesko.pl/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-1-2726

Źródło: UMIG LESKO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *