Święto naszych dziadków

Święto naszych dziadków. Jest to doskonała okazja, aby pokazać babciom i dziadkom jak bardzo są kochani przez swoje wnuki.

Bo, któż właśnie jak nie nasi dziadkowie rozpieszczają nas, pocieszają w trudnych chwilach i są zawsze przy nas, mimo że czasem się z nimi spieramy mówiąc o różnicy pokoleń. To najczęściej ich wiara we własne wnuki dodaje nam skrzydeł do działania i podążania za własnymi marzeniami. Dlatego też pamiętajmy o swoich dziadkach nie tylko od święta.

x

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.