Sobota pod znakiem „piłki” na bulwarach przy basenie w Lesku

W dniu 25.07.2020r. w godzinach 14.00-18.00 odbył się: „Turniej Piłki Nożnej Plażowej” oraz „Turniej Piłki Siatkowej Plażowej”o:

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko Adama Snarskiego. W rywalizacji piłki nożnej plażowej wystąpiły drużyny : Łuki Manasterzec, Lotniarz Bezmiechowa, Old Boy Lesko i Górnika Grabownica.

Po 6 ciu spotkaniach pierwsze miejsce zajęła drużyna Old Boy Lesko, ( 9pkt. 9 bramek w 3 meczach ).  Drugie miejsce zajął Górnik Grabownica ( 6pkt. – 11 bramek w 3meczach ).

Trzecie miejsce przypadło drużynie Lotniarz Bezmiechowa, ( 3pkt. i 5 bramek w 3ech meczach ) Natomiast czwarte miejsce zajęły Łuki Manasterzec, drużyna zdobyła 5 bramek.

W rywalizacji piłki siatkowej plażowej wystąpiły drużyny w Grupie A: UKS San Lesko ( Junior ) , UKS San Lesko I, Pionier Średnia Wieś. W Grupie B: Alko Skład, Pamperap Lesko, UKS San Lesko II.

W półfinale spotkała się drużyna: Pionier Średnia Wieś i Alko Skład. Wynik 2:1. Natomiast finał należał do: UKS San Lesko ( Senior ) i Pamperap Lesko. Wynik 2:1

Impreza wiąże się z 550 letnim nadaniem praw miejskich w Lesku. Wszystkim uczestnikom drużyn dziękujemy za wspaniałą zabawę, udział i sportową rywalizacje w turnieju.

 

http://www.lesko.info

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.