Śluby wracają do normy ?

Od 6 czerwca w uroczystości weselnej będzie mogło wziąć udział aż 150 osób. Ustalono zniesienie pozostałych ograniczeń.

Dziś wiele par planujących wesele poczuło ulgę, słysząc jak premier podczas konferencji ogłasza zmiany dotyczące przyjęć weselnych. Jest to spore zaskoczenie, ponieważ do tej pory mówiło się, że śluby zostaną ograniczone do 50 weselników.

Ten niespodziewany obrót sprawy cieszy nie tylko przyszłych małżonków, ale całą branżę ślubną, ponieważ jest to szansa na nadrobienie dotychczasowych strat finansowych dla lokali, weselnych orkiestr czy firm cateringowych.

Ponadto od 6 czerwca zostają zniesione limity dotyczące liczby wiernych znajdujących się w kościele podczas mszy. Oznacza to, że podczas ceremonii zaślubin, będzie obowiązywał 2 m odstęp między osobami znajdującymi się w świątyni oraz stosowanie maseczek ochronnych.

Pozostałe ograniczenia: Link: TU

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.