NOWE LOGO NASZEJ GMINY

Szanowni Internauci, Drodzy Mieszkańcy. Po wielostronnych konsultacjach Komisja konkursowa wybrała LOGO NASZEJ GMINY.

1. Komisja konkursowa wybrała trzy projekty logo.
2. Wszystkie trzy przedstawiła do konsultacji z mieszkańcami.
3. W wyniku fali ogromnego hejtu, złego słowa i internetowej nagonki w wiadomościach prywatnych – autor pierwszego przedstawionego logo zrezygnował z udziału w konkursie.
4. Komisja konkursowa wybierała zatem między drugim a trzecim projektem.
5. Po konsultacjach z mieszkańcami Komisja wybrała, jako ostateczne ( z trzech projektów) projekt logo nr 2 które przedstawiamy poniżej.
Mamy zatem nowe logo!

Każda krytyka konstruktywna była i zawsze będzie cenna. Trochę gorzej ze zwykłym hejtem który obrażał i poniżał autorów. Na szczęście nie wywodził się od naszych mieszkańców. Bo w nas jest godność, bo w nas jest chęć zmian i lepszego jutra.

FP – Miasto i Gmina Lesko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.