Druga Fala SARS-CoV-2

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że za 14 dni zapadnie decyzja odnośnie noszenia maseczek, a co z drugą fala SARS-CoV-2 ?

Oszacowano, że w miesiącach październik i listopad 2020r. może dojść do wymieszania się przypadków zachorowań na SARS-CoV-2 z potoczna grypa.
 
Problem dotyczy nie tylko noszenia samych maseczek ale ograniczeń gospodarczych, społecznych i środowiskowych, które mogą wrócić do tych z marca i kwietnia 2020r.
 
W dobie nie kończącej się pandemii pozostańmy czujni dbając o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych często w konfrontacji z trwającą manipulacją wyborczą.

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.