Domki w Zaciszu – Noclegi Bieszczady

Domki w Zaciszu. Tutaj w Bieszczadach czas staje w miejscu, a wiatr wolności na swych skrzydłach spokój niesie. Nie czekaj zatem ani chwili, nasz domek w Zaciszu czas Ci umili.

Domki w Zaciszu

Do Państwa dyspozycji mamy całoroczne domki 5 i 6 osobowe oraz pokoje 2 i 3 osobowe. Nasze całoroczne domki znajdują się w miejscowości Lipie. Więcej zdjęć : TU

Domki w Zaciszu 3

Miejscowość ta jest cicha i spokojna, a cała okolica charakteryzuje się licznymi bieszczadzkimi cerkwiami.

Domki w Zaciszu 2

Bieszczady – ten właśnie zakątek kraju stanowi doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu. Właśnie tu w spokojnym i cichym miejscu, w harmonii z otoczeniem w zgodzie z naturą możesz spędzić swój urlop. Dzikość tego regionu, bogactwo flory i fauny stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich.

Domki w Zaciszu

Miłośników koni zapraszamy na jazdy konne w terenie oraz jednodniowe rajdy. Natomiast zimą organizujemy kuligi i przejażdżki saniami.
Mamy 3 konie rasy małopolskie, które są dobrze ujeżdżone i nie stwarzają problemów w terenie.

Domki w Zaciszu 1

Jeśli czujesz się źle:  czy to w ciele, czy może masz trudny czas. Jeśli dopadają cię lęki, czy stany depresyjne, może brak ci sił, bo czujesz ogromne wyczerpanie, a może stres nie pozwala ci swobodnie żyć. Sesja w komorze hiperbarycznej jest właśnie dla ciebie.

Komora - Hiperbaryczna

Kontakt:

Alicja Cierpisz
tel.: (13) 461 93 38
kom: 509 076 745
E-mail: alicja@domkiwzaciszu.pl, cierpiszalicjaa@gmail.com,
iwona1227@gmail.com
Adres:
Lipie 48A
38-710 Czarna
woj. podkarpackie