„Darjan” Sp. z o. o.

„Darjan” Sp. z o. o.  materiały budowlane, Betoniarnia z siedzibą w Hoczwi 143, 38-604 Hoczew. Nasza firma zajmuje się handlem materiałów budowlanych takich jak bloczki betonowe, płytki chodnikowe, krawężniki drogowe, obrzeża trawników, kręgi betonowe i żelbetowe, cieki betonowe, płytki elewacyjne itp.: oraz produkuje: betony zwykłe, specjalistyczne i wszelkiego rodzaju zaprawy w nowoczesnej, sterowanej komputerowo betoniarni.

Produkowane przez nas betony i zaprawy poddawane są stałej kontroli jakości – wydajemy deklaracje zgodności (atesty).

Darjan-Lesko-1

Od 2020 roku w celu sprawniejszej obsługi naszych klientów Firma, w nowo otwartym oddziale w Uhercach Mineralnych (38-623 Uherce Mineralne 301), uruchomiła drugi węzeł betoniarski.

Produkowane są tam drobnowymiarowe prefabrykaty betonowe: płyty drogowe, płyty jomb, blok lego, mur oporowy tupu L.

Do produkcji powyższych elementów została zakupiona maszyna wibracyjno-formująca. Świadczymy również usługi ogólnobudowlane dla klientów indywidualnych i instytucji.

Darjan-Lesko

Realizujemy budowy od fundamentów po dach w tym roboty wykończeniowe, remontowe. Specjalizujemy się również brukarstwem. Wykonujemy prace na prywatnych posesjach jak również zajmujemy się robotami drogowymi – chodniki, podjazdy.

Kontakt:
DARJAN SP. Z O. O
38-604 Hoczew 143
Telefon: 134694277
e-mail: biuro@darjan.pl
www.darjan.pl

 

Pomoc w zakresie przygotowania do realizacji inwestycji, obmiary i kosztorysowanie inwestycji budowlanych, parkingi.  Posiadamy dobrze zaopatrzony market budowlany „Mrówka” z fachowym doradztwem technicznym oraz szerokim asortymentem.

 

 

Kontakt:
38-623 Uherce Mineralne 301
Telefon: 134694277
e-mail: biuro@darjan.pl
www.darjan.pl

Lesko.info