AUTOSAN wraca do formy

Jak podają oficjalne źródła, firma AUTOSAN w 2019 roku po raz pierwszy od dłuższego czasu odnotowała dodatni wynik finansowy.

W roku ubiegłym spółka wprowadziła na polski rynek ponad 100 autobusów, zwanych sanockimi bocianami. Być może to właśnie bociany, które stały się symbolem firmy dodały fabryce autobusów skrzydeł do podjęcia działań, mających na celu przywrócenie jej dawnej świetności. Gratulujemy sukcesu całej ekipie AUTOSAN-u, która udowodniła, że Sanok nadal należy do miast rozwojowych, odnoszących sukcesy na wymagającym polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.