A-System – bramy garażowe

W chwili obecnej możemy pochwalić się wyjątkowo bogatym doświadczeniem, podpartym montażem ponad 30 tysięcy bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowychrolowanych bądź segmentowych. Od ponad 15 lat specjalizujemy się i doskonalimy w ich projektowaniu, produkcji, dystrybucji i montażu. Jako profesjonalny producent bram segmentowych pozostajemy otwarci na indywidualne oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

Głównym filarem naszej oferty są bramy garażowe segmentowe. Ze względu na swoją trwałość i funkcjonalność – z powodzeniem zostają one wykorzystane w różnych sektorach (także w przemyśle i handlu). Dla naszych Klientów wykonujemy zarówno standardowe realizacji tych modeli zabezpieczeń, jak również – jeżeli taka jest wola Klienta – przygotowujemy instalacje niestandardowe, np. harmonijkowe, rolowane przemysłowe, rolety zewnętrzne lub kraty rolowane. Wszystkie nasze realizacje – zarówno standardowe, jak i niestandardowe – swoją trwałość i odporność względem wielu czynników zawdzięczają doskonale wyselekcjonowanym materiałom, z których zostają przez nas wykonywane. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić Państwu instalacje, które przez wiele lat, mimo intensywnej eksploatacji, będą urzekały bardzo oryginalnym, estetycznym i eleganckim wyglądem.

Naszych stałych Klientów, doceniających trwałość i funkcjonalność dostarczanych przez nas rozwiązań pragniemy poinformować, iż od 2009 roku nie funkcjonujemy już pod naszą dawną nazwą – Droma. Obecnie, w pełni profesjonalną obsługę – również w obszarze montażu instalacji – zapewniamy jako firma A-System.

Informacje kontaktowe:

A-System
ul. Piastowska 119 | 38-500 Sanok
Tel: +48 13 440 3333 | Kom: 515 155 890
biuro@asystem.pl

A-System - bramy garażowe Sanok

A-System - bramy garażowe Sanok

A-System - bramy garażowe Sanok

Szanowni Państwo,
w związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma IAMB4B z siedzibą w Lesku (38-600) na ul. Rynek 14A/4. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.