Wyniki wyborów AD 2018

Wybory na Burmistrza Leska

Do drugiej tury przechodzą: Adam Snarski (35.92%, 1670 głosów), oraz Józef Orłowski (27.04%, 1257 głosów). Z pozostałych kandydatów, na trzecim miejscu uplasował się Robert Wolański (17.01%, 791 głosów), Tomasz Bebkiewicz (15.29%, 711 głosów), Paweł Mazur (3.51%, 163 głosy), oraz Maciej Romanek (1.23%, 57 głosów).

Wybory do Rady Gminy

Okręg nr 1:

  • Dorota Piękoś-Gliwska (33.69%, 94 głosy)

Okręg nr 2:

  • Edyta Wojtowicz-Wojdanoska (34.27%, 110 głosów)

Okręg nr 3:

  • Bronisław Bober (39.23%, 122 głosy)

Okręg nr 4:

  • Grzegorz Brajewski (29.05%, 104 głosy)

Okręg nr 5:

  • Andrzej Buszta (28.23%, 94 głosy)

Okręg nr 6:

  • Tomasz Bebkiewicz (28.57%, 72 głosy)

Okręg nr 7:

  • Robert Mazur (36.61%, 108 głosów)

Okręg nr 8:

  • Łukasz Podkalicki (33.19%, 77 głosów)

Okręg nr 9:

  • Kazimierz Sopata (55.88%, 209 głosów)

Okręg nr 10:

  • Jacek Bańczak (31.83%, 99 głosów)

Okręg nr 11:

  • Piotr Bąk (58.78%, 241 głosy)

Okręg nr 12

  • Dariusz Kotyła (30.14%, 107 głosów)

Okręg nr 13:

  • Małgorzata Fedorowiat (31.09%, 106 głosów)

Okręg nr 14:

  • Grzegorz Wątor (51.48%, 141 głosy)

Okręg nr 15:

  • Janusz Żaczek (79.17%, 133 głosy)

Wybory do Rady Powiatu

Okręg nr 1:

  • Ryszard Owsiany (19.39%, 470 głosów)
  • Franciszek Krajewski (15.84%, 384 głosy)
  • Henryk Gajda (13.7%, 332 głosy)

Okręg nr 2:

  • Andrzej Olesiuk (11.52%, 519 głosów)
  • Agnieszka Bąk (7.68%, 346 głosy)
  • Wojciech Stelmach (6.92%, 312 głosów)
  • Piotr Wątor (6.72%, 303 głosy)
  • Wiesław Kuzio (5.97%, 269 głosów)
  • Lucyna Otta (4.42%, 199 głosów)

Okręg nr 3:

  • Marek Małecki (26.65%, 538 głosów)
  • Marian Solon (24.57%, 496 głosy)
  • Dariusz Prajzner (7.97%, 161 głosów)

Okręg nr 4:

  • Krzysztof Pecka (15.66%, 419 głosów)
  • Ryszard Wysata (11.21%, 300 głosów)
  • Wiesław Matuszewski (10.91%, 292 głosy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *