Wyłoniliśmy nowe logo promocyjne Gminy!

Nasze miasto i sołectwa to nieograniczone możliwości. Gmina niekonwencjonalnych rozwiązań i atrakcji oraz różnorodna oferta dla turystów i inwestorów. Mamy nadzieję, że niestandardowe logo wzbudzi ciekawość i zainteresowanie naszymi atrakcjami.

Gminę postrzegamy przez pryzmat kolorów, kończymy z szarością. Sygnet nawiązuje do granic naszych terenów. Poprzez wyznaczenie tych granic wzbudza poczucie przynależności społecznej oraz bezpieczeństwa.
Przełom Sanu symbolizuje walory przyrodnicze i ciekawe położenie Gminy. Logo symbolizuje także jedność, nierozerwalność i spójność społeczną miasta i gminy. Dodatkowo, kolorowy charakter sygnetu wskazuje na otwartość mieszkańców oraz malowniczość regionu. Zabieramy się do produkcji gadżetów z nowym wizerunkiem Gminy!

Zwycięzcą konkursu jest Pan Dominik Niziński z miejscowości Końskie, woj. świętokrzyskie. Gratulujemy!

ZmieniaMYteraz!
Wyłoniliśmy nowe logo promocyjne Gminy! Nasze miasto i sołectwa to nieograniczone możliwości. Gmina niekonwencjonalnych rozwiązań i atrakcji oraz różnorodna oferta dla turystów i inwestorów.
Mamy nadzieję, że niestandardowe logo wzbudzi ciekawość i zainteresowanie naszymi atrakcjami. Gminę postrzegamy przez pryzmat kolorów, kończymy z szarością. Sygnet nawiązuje do granic naszych terenów. Poprzez wyznaczenie tych granic wzbudza poczucie przynależności społecznej oraz bezpieczeństwa. Przełom Sanu symbolizuje walory przyrodnicze i ciekawe położenie Gminy. Logo symbolizuje także jedność, nierozerwalność i spójność społeczną miasta i gminy. Dodatkowo, kolorowy charakter sygnetu wskazuje na otwartość mieszkańców oraz malowniczość regionu. Zabieramy się do produkcji gadżetów z nowym
wizerunkiem Gminy! Zwycięzcą konkursu jest Pan Dominik Niziński z miejscowości Końskie, woj. świętokrzyskie.

Gratulujemy! ZmieniaMYteraz!

FP – Miasto i Gmina Lesko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *